מידע על הילד מהעירייה

הורות משותפת = טובת הילד

מידע על הילד מהעירייה

Print Friendly, PDF & Email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print

מידע על הילד מהעירייה: המידע החשוב ביותר ששולחת הרשות המקומית הוא אישורי רישום למוסדות החינוך ומידע לגבי השיבוצים למוסדות החינוך, אשר מחובת הרשות המקומית לשלוח לשני הורי הילד כאשר אלו מתגוררים בנפרד. ראו בדף רישום לכיתה א' ולגן.

דואר הנוגע לקטין מהרשות

על מנת לקבל מידע הנוגע לילד מהרשות, כאמור בעיקר בנושא רישום למוסדות החינוך, כל אחד לכתובתו (כאמור, כיום המידע נשלח על ידי הרשות המקומית באופן אוטומטי רק לכתובת האם), על האב, בהתאם לחוק "חוק כתובת נוספת למשלוח דואר לקטין" לרשום את כתובתו ככתובת שנייה למשלוח דואר לקטין ואז יקבל את המידע מהעירייה באופן אוטומטי. צריך לגשת פיזית לסניף משרד הפנים ולבקש להירשם. נוהל מרשם האוכלוסין. במידה והאב עובר מקום מגורים, עליו לבצע רישום זה מחדש. מדינת ישראל…

מידע על הילד מהעירייה

לאחר רישום הכתובת הנוספת עדיף לוודא מול הרשות שהם אכן עובדים בהתאם ללשון החוק, למרות שלפי הבנתו רובן אכן עומדות בו. מוזמנים כמובן לעדכן אותנו על רשויות אשר אינן מכבדות את לשון החוק.

החשיבות הברורה של קבלת המידע והחשיבות העקרונית להכרה בהורותך על ידי הרשות המקומית, יש לכך משמעות גם בחיי היום יום.

ראו גם הסבר באתר כל זכות

רישום כתובת נוספת למשלוח דואר מוקדם ככל הניתן

אנו ממליצים לכל אב גרוש שיש לו ילדים, ובעיקר לאבות שיש להם ילדים קטנים אשר ייכנסו בעתיד למוסדות החינוך העירוניים (גן עירוני ולאחר מכן בית ספר) לדאוג, מוקדם ככל האפשר, לרשום במשרד הפנים את כתובתם ככתובת שנייה למשלוח דואר לקטין.

לתשומת לבכם: רוב הרשויות לא שולחות טפסי רישום למוסדות החינוך אלא מפרסמות בעיתונות המקומית ועל לוחות המודעות. הרישום כל שנה הוא בחודש ינואר/פברואר! ועליכם לגלות ערנות ולהיות בקשר עם ההורה האחר לקראת הרישום.

למען הסר ספק – אין בכתוב לעיל הצעה, אף לא רמיזה, שעל האב להתנגד למסלול שהאם בחרה עבור הילד – שיתוף פעולה בנושאים הקשורים לילדים הוא בעל חשיבות עליונה הן לילדים והן להורים – אלא ניסיון להדגיש את חשיבות היות האב חלק מהתהליך, שותף פעיל ומודע.

העברת פרטי ההורים מהרשות לבית הספר

חשוב לדעת: כאשר הילד עובר לבית ספר חדש, בחלק מהרשויות עדיין ישנה בעיה בעברת פרטי האב (פרטי האם עוברים כמובן ללא כל בעיה) מהרשות לבית הספר החדש. כתוצאה מכך, בתחילת שנת הלימודים, כאשר ישלח בית הספר מכתבים לבית ההורים, וכל עוד לא רשמתם את הפרטים שלכם במערכת המנב"ס, המכתב ישלח רק לכתובת האם.

מידע על הילד מהעירייה

חפשו באתר:

חפשו מאמר לפי קטגוריה

הרשמה לעדכונים

במידה ואת/ה מקבל/ת את המיילים באופן שוטף אין צורך ברישום נוסף.
במידה ובוצע רישום והמיילים אינם מגיעים אליך ניתן לפנות למייל guyraveh04@gmail.com

אישור הרשמה לעדכונים

הרישום בוצע בהצלחה!