מי אנחנו?

הורות משותפת = טובת הילד

חברי ועד העמותה - גיא רוה ורותי דניאל.
פעילים לקידום חלוקת האחריות ההורית

גיא רוה

הורה בנפרד משנת 2004. אב לאיתי. פעיל לקידום חלוקת האחריות ההורית המשותפת בחקיקה ובחברה. במהלך השנים האחרונות כתבתי מספר רב של מאמרים בנושא אשר פורסמו באתרים רבים, יזמתי והצלחתי לקדם בכנסת שני חוקים בנושא מסירת מידע להורים (חוק "מסירת מידע להורה", וחוק "כתובת נוספת למשלוח דואר לקטין") וחוק לשינוי המונח "חד הורית" להורה עצמאי". משרד הבריאות הוציא שני חוזרים חדשים בעקבות פנייתי, ואני בקשר מתמיד עם גופים שונים כמו משרד החינוך, משרד הבריאות, מרכז השלטון המקומי ועיריות שונות.

כדי להגיע לציבור ההורים הגרושים וכדי להפיץ את המידע שנצבר, הקמתי יחד עם רותי דניאל את העמותה. באתר העמותה ניתן למצוא מידע רב להורים הנמצאים בהליכי גירושים, ולקרוא בו על הישגים שונים, כמו גם על דרכי פעולה הפתוחות בפניכם. המטרה העיקרית של האתר היא הפצת הידע. בשנים האחרונות אנו רואים שינוי חיובי בנושא הגדרות ההורים (פסקי דין למשמורת משותפת) ומזונות ילדים והמטרה היא שעורכי הדין וההורים הגרושים יכירו פסקי דין אלו ואת השינויים בשטח על מנת לקדמם.

אך הדרך עוד ארוכה, ואני מזמין כל אחד ואחת מכם להצטרף ולתת יד להבאת השינוי, אם על ידי הפצת המסר, אם על ידי שיתוף פעולה, כמפורט בדפי האתר.

צרו קשר עם גיא רוה – guyraveh04@gmail.com

גיא רוה
גיא רוה
גיא רוה

רותי דניאל

נפרדתי מאבי ילדי בשנת 1996. אמא לשלושה בנים בוגרים. התגרשנו בקנדה, והמשמורת עליה הסכמנו היתה משמורת משותפת שנפוצה ומקובלת שם יותר. כאשר חזרנו ארצה ועל פי ההסכם, הילדים שהו אצל כל אחד מאיתנו במשך שבוע שלם. ממש במהרה, ועוד יותר בפרספקטיבה של שנים, ברור היה לי שהעובדה ששנינו נשארנו הורים נוכחים וזמינים לילדים היתה המענה הטוב ביותר לצרכי הילדים ועבורנו ההורים, ועל כך תודתי והערכתי לאבי ילדי שיזם משמורת משותפת.

במטרה להנחיל את הטוב שידעתי לכלל – פעילה מזה שנים לקידום חלוקת האחריות ההורית, כולל חברות, ולתקופה אף יו"ר, עמותת "הורות=שווה" אשר יזמה את הקמת ועדת שניט, נציגות זמנית בוועדת שניט, ובשילוב התמחותי כמנחה אדלריינית ומאמנת אישית, סיוע והכוונה לפונים אל עמותת הורות משותפת טובת הילד במייל.

צרו קשר עם רותי דניאל – ruthy107@gmail.com

חפשו באתר:

חפשו מאמר לפי קטגוריה

הרשמה לעדכונים

במידה ואת/ה מקבל/ת את המיילים באופן שוטף אין צורך ברישום נוסף.
במידה ובוצע רישום והמיילים אינם מגיעים אליך ניתן לפנות למייל guyraveh04@gmail.com

אישור הרשמה לעדכונים

הרישום בוצע בהצלחה!